Agencja i magazyn celny - ul. Rampa Brzeska 63 - CHEŁM, Filia ul. Łaszczowiecka 9 - TOMASZÓW LUBELSKI PDF Print E-mail

 Pol-Cel Sp. z o.o. powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie jej założycieli w dziedzinie transportu drogowego, spedycji, usług agencji celnej, składu i magazynu celnego a także prawa celnego.
  Naszym celem jest zaoferowanie Klientom dobrze zorganizowanego i sprawnie działającego centrum logistycznego tuż przy granicy polsko – ukraińskiej na terenie Polski środkowo- wschodniej. 
  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów świadczymy profesjonalne usługi związane z międzynarodowym obrotem towarowym w tym: doradztwo celne, skład celny, spedycja, przeładunki towarów oraz odprawy celne. 

 

Posiadanie pozwolenia na prowadzenie magazynu czasowego składowania umożliwia nam zawieszanie procedury tranzytu towarów niewspólnotowych bez konieczności obejmowania ich skomplikowaną procedurą składu celnego jak również magazynowanie towarów znajdujących się w procedurze wywozu.
  Duże powierzchnie magazynowe pozwalają nam również na magazynowanie towarów nie będących przedmiotem obrotu międzynarodowego.
  Doskonała lokalizacja naszej firmy (przy trasie prowadzącej do przejścia granicznego w Dorohusku i jednocześnie 100m od Urzędu Celnego w Chełmie) sprawia, iż nasi klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów związanych z dojazdem. Bliskość stacji kolejowej w Chełmie, posiadającej rampę przeładunkową, do której doprowadzone są „szerokie tory”, daje nam dodatkowe możliwości świadczenia usług spedycyjnych związanych z transportem kolejowym.

  Profesjonalizm naszych pracowników jest gwarancją najwyższej jakości usług jakie świadczymy na rzecz naszych klientów.


 

Agencja Celna i Magazyn Celny  
:: CHEŁM :: DOROHUSK :: TOMASZÓW LUBELSKI :: LUBLIN :: ZAMOŚĆ :: BIAŁA PODLASKA ::

 

  MOOFL180208
Kostenloses Joomla Template von funky-visions.de powered by greatnet.de Webhosting

www.pol-cel.pl

Magazyn czasowego składowania i magazyn spedycyjny:
- magazynowanie towarów znajdujących się pod dozorem celnym;
- magazynowanie towarów nie objętych procedurami celnymi;
- przeładunek towarów;
- przepakowywanie i konfekcjonowanie towarów;
- konsolidacja przesyłek;

- podział przesyłek celnych i zwykłych.

:: MAGAZYN CELNY

:: SPEDYCJA

:: MAGAZYNOWANIE

:: PRZEŁADUNKI 

© 2016 POL-CEL Sp. z o.o. - Agencja i magazyn celny